Moc pełna smaku!

Kompozycje yerba mate Rio Negro z aromatycznymi dodatkami, zostały przez nas stworzone z myślą o wszystkich, którym zależy nie tylko na potężnym działaniu yerby, ale też na urozmaiceniu jej smaku!

Dzięki temu, w ofercie naszej marki Rio Negro można znaleźć zarówno klasyczny, argentyński susz ostrokrzewu, jak i jego wariacje z suszonymi owocami i ziołami. Stawiamy wyłącznie na naturalne aromaty i rośliny zbierane z czystych stanowisk. To właśnie sprawia, że zachowują one odpowiednie dla siebie właściwości (np. wspierające metabolizm, krążenie, koncentrację), a także wysokie walory smakowe. Surowce mieszamy z suszem yerba mate zgodnie z aktualną zielarską wiedzą, aby w finalny produkt charakteryzował się zadowalającym działaniem.

Soczysta skórka cytryny, mięta, płatki róży, guarana, suszony ananas… to zaledwie kilka barwnych przykładów, przyciągających do Rio Negro osoby o rozmaitych gustach smakowych. Niezależnie czy szukasz konkretnego pobudzenia czy też orzeźwienia i relaksu – nasza yerba mate z pewnością zaspokoi te potrzeby!